Bajnokok ligája: Óriási meglepetés: a Real Madrid otthon vesztett pontokat a Villarreal ellen

Szeretettel köszöntelek a Bajnokok Ligája Rajongók közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a focis tartalmakhoz, beszélgethetsz a többi foci fannal, feltölthetsz focis tartalmakat, fórumozhatsz, blogolhatsz, és olvasgathatsz.

network.hu

A Real Madrid hazai pályán csak 1-1-es döntetlenre volt képes a Villarreal ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján.

A Barcelona győzelmével jelezte, nem áll szándékában leszakadni a királyi gárdáról, amely jóformán a legerősebb csapatával, rendkívül támadó szellemű tizeneggyel lépett pályára a Villarreal ellen. Ehhez képest a remekül védekező vendégek voltak eleinte veszélyesebbek, Carvajalnak a 13. percben csukafejessel kellett mentenie a gólvonal előtt, elöl pedig hiába küszködött a támadósor, semmi sem sikerült.

A második félidő elején viszont igen: az 51. percben Bailly vitte a földre a tizenhatoson belül Cristiano Ronaldót, aki a megítélt büntetőt értékesítette is. A Villarreal viszont nem omlott össze, bár Bale növelhette volna az előnyt, de a 64. percben a vendégcsapat talált be: Moreno lőtt 18 méterről Casillas kapujába, Kroos eladott labdájából.

Vietto ziccert rontott, így akár a vezetést is megszerezhette volna a vendégcsapat, a hazaiakból pedig hiányzott az átütőerő. A 86. percben ismét Vietto villant, fejesét Casillas védte, miközben a Real helyzetbe is alig került, hiába volt hatalmas mezőnyfölényben. Be is kellett érnie az egy ponttal, így két egység az előnye a Barcelona előtt.

La Liga, 25. forduló
Real Madrid–Villarreal 1–1 (Cristiano Ronaldo 52. – 11-esből, ill. Gerard Moreno 64.)