Szeretettel köszöntelek a Bajnokok Ligája Rajongók közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a focis tartalmakhoz, beszélgethetsz a többi foci fannal, feltölthetsz focis tartalmakat, fórumozhatsz, blogolhatsz, és olvasgathatsz.

Pályi Gergely
Bajnokok Ligája Rajongók vezetője

Bajnokok Ligája Rajongók hírei - 2009. november

network.hu

Új élete legjobb meccsét játszotta a Real Madrid, de ez sem volt elegendő számára a Camp Nouban, köszönhetően a Barcelona kiváló második félidei játékának, Zlatan Ibrahimovics góljának, és Ronaldóék pocsék helyzetkihasználásának. Az első félidőben jobban játszó trónkövetelő Real Madrid nem tudott élni a néhány helyzetével, a második félidőben pedig már nem is Victor Valdés, hanem a Barça védői állták útját a vendégtámadásoknak. Ekkor már visszaállt a világ rendje, a Barcelona irányított, gólt szerzett, és nem veszítette el a kontrollját a meccs felett azt követően sem, hogy emberhátrányba került Busquets kiállítása után.

Utolsó hozzászólás

Simon István üzente 14 éve

Barca hozta a formáját!

Tovább

network.huKészítettünk egy villáminterjút a szerencsés nyertessel, aki a Bajnokok Ligája Fan Clubhoz való csatlakozás után eljuthatott a november 24-i Loki-Liverpool meccsre, a Heineken jóvoltából. Kósa Norbert készségesen válaszolt kérdéseinkre.

Mi volt az első gondolatod, amikor értesültél róla, hogy te vagy a szerencsés?

Az első pillanatban nem hittem el, hogy nyertem. Aztán amikor kezdtem elhinni, hogy tényleg én vagyok a szerencsés, akkor már nagyon örültem, és dicsekedtem is a haveroknak… Ők meg irigykedtek rám.

Kósa Norbert üzente 14 éve

Köszönöm szépen. Igen, mindenféle kaja volt, meleg étel, hidegtálak, aztán a végén sütik... Piákból is volt minden, de mi a Heineken-re ragadtunk rá..:D Nagyon jó volt.

Tovább

A Debrecen - Liverpool meccset követő sajtótájékoztatón Rafa Benitez, az angolok szakvezetője elmondta, hogy nagyon csalódott. Ők megtettek mindent, hiszen nyertek, de a továbbjutás az előző meccseiken csúszott ki a kezükből, a mérkőzések hajrájában bekapott góloknak köszönhetően.

network.hu

Benitez arcára van írva a csalódottság

„A Debrecen ellen nehéz talajú pályán nehéz meccset játszottunk, és ez a találkozó is bizonyította, hogy a BL-ben nem könnyű helytállni. Fontos, hogy mindig megtaláljuk a pozítivumokat: ezen a meccsen Gerrard játéka, illetve Benajun pályára lépése volt ilyen, és persze a győzelmünk" – nyilatkozta spanyol szakember.

Erwin Koeman a meccs szünetében elmondta, hogy a hatékonyabb támadójátékot hiányolja a DVSC játékából.

Tovább

Rudolfot kinézte a Livorno is

14 éve | [Törölt felhasználó] | 0 hozzászólás

Rudolf Gergely bemutatkozása a Bajnokok Ligájában olyannyira jól sikerült, hogy több olasz klub is bejelentkezett érte. Eddig csak egy csapat neve volt ismert a jelentkezők közül, a Fiorentina mellett azonban most a Livorno csapata is közölte: vinné a Debrecen támadóját.

network.hu

Rudolf meggyőzően játszott a BL-ben

Filipovics Vladan, a játékos menedzsere is megerősítette a hírt, valamint elmondta, hogy három-négy olasz klub is bejelentkezett a támadóért. A Livorno csatárproblémákkal küzd.

Tovább

A Bajnokok Ligájából származó bevételeit, mintegy 25 millió fontot költene a Fiorentina futballcsapata a téli időszakban a játékoskeret  megerősítésére. Olyan nevek merültek fel az olaszoknál, mint Németh Krisztián, Filippo Inzaghi, Gago, Ledesma. A klub elnöke, Andrea Della Valle szeretné 2014-ig meghosszabbítani a vezetőedző, Cesare Prandelli szerződését, amely 2011-ben jár le.

network.hu

Lehet, hogy Németh lila mezre vált nemsokára?

A francia TF1 televíziónak nyilatkozó Zinedin Zidane elismerően beszélt a Fiorentinaról, elmondta, hogy szerinte az olaszok fogják megnyerni a Bajnokok Ligája E csoportját.

Tovább

B csoport, 5. forduló

A Manchester United 23 mérkőzés óta tartó hazai veretlenségi sorozata megszakadt. Utoljára 2005. februárjában kaptak ki otthon a Milantól. Ez most megismétlődött a Besiktas jóvoltából. A CSZKA Moszkva legyőzte a Wolfsburgot, így még van esélye továbbjutni a csoportból.

A ManU már az 5. forduló előtt bebiztosította továbbjutását, így nem nagy meglepetésre egy fiatalokkal jócskán teletűzdelt csapatot küldött pályára Fergusson mester. Ennek ellenére a hazaiak irányították a játékot a meccs elején.

Tovább

A csoport, 5. forduló

network.hu

Váltania kellett, és váltott is a BL-címvédő ’Pep-Team’, mely Messi és Ibrahimovics nélkül is játszi könnyedséggel, óriási játékbeli fölénnyel győzte le José Mourinho Interét, és a megszerzett három ponttal átvette a vezetést a Bajnokok Ligája ’F’ jelű csoportjában. A kezdetektől támadó Barcelona a tizedik percben szerzett vezetést Gerard Piqué góljával, majd még a játékrész derekán Pedro szállította a második gólt, ami már döntőnek bizonyult.

Tovább

szerint:Its hard to find good help I am forever paolcriming that its hard to find good help, but here is

network.hu

Annak ellenére, hogy pályafutását gyerekként a városi rivális Atletico Madrid-nál kezdte, rövid idő alatt a Királyi Gárda ikonja lett. Többszörös BL győztes, spanyol válogatott csúcstartó, spanyol gólkirály, BL gólkirály, és még sorolhatnám. A legtalálóbb jelzőt egy Real Madrid Bajnokok Ligája mérkőzésn Hajdú B. István mondta rá egy véletlen elszólásból, mikor hozzá került a labda: "Real, bocsánat Raúl"...

Szinte mindent megnyert, amit egy futballista megnyerhet, csak a felnőtt válogatottal nem sikerült neki valamilyen világversenyen az élen végeznie.

Tovább

A Lyon kezében van a Liverpool sorsa

Könnyen megeshet, hogy a tavalyi Bajnokok Ligája sorozat negyeddöntőse, az angol bajnokság ezüstérmese nem jut tovább a csoportjából a BL-ben. Idén a Premier League-ben sem vitézkedik a Liverpool, de Claude Puel, a Lyon mestere megnyugtatta Benitezt, a franciák megverik a Fiorentinat, így az angolok kezében lesz a saját sorsuk.

A Bajnokok Ligája negyedik fordulójában a Pool vezetett a Lyon otthonában Babel 83. percben szerzett góljával, azonban a mérkőzés utolsó percében egyenlítettek a franciák.

Tovább

Nem csak az óriási köd nehezítette a DVSC dolgát a Honvéd elleni bajnokin. A harmadik fordulóból elhalasztott meccsen nem játszhatott Szélesi, Bodnár, Mijadinoszki, Laczkó, Ramos és Feczesin, hiszen a meccs eredeti időpontjában még nem voltak a Debrecen játékosai. Szegény embert az ág is húzza, hiszen Polekszics combizomhúzódás miatt volt kénytelen kihagyni a találkozót.

network.hu

Az első félidő rendkívül pontatlan játékot hozott, a nagy ködben nehezen terelgették a játékosok a sárga labdát.

Tovább

Az olasz foci egyeduralmát emlegették 2003-ban, amikor Juve-Milan döntőt rendeztek a BL-ben. Tény, hogy hozták az eredményeket a maguk játékstílusával, de 120 perc alatt nulla gól, aztán a tizenegyes párpaj első hat lövéséből mindössze egy volt eredményes...  Küzdöttek ők keményen, helyzeteket is dolgoztak ki, csak gólt nem sikerült rúgniuk, ami pedig a fociból nélkülözhetetlen a szurkoló számára.

A meccs előzményeihez hozzátartozik, hogy míg a Milan a legerősebb csapatával kezdhetett, addíg a Juventus kénytelen volt nélkülözni az előző mérkőzésen sárga lapot begyűjtő Nedveded, aki eltiltását töltötte. A meccset Manchesterben rendezték az Old Traffordon.

Tovább

Sziasztok!

network.hu

A Heineken jóvoltából abba a szerencsés helyzetbe kerültünk, hogy felajánlhatunk két ajándék VIP jegyet a november 24-i DVSC-Liverpool meccsre. A nyereményjátékon az vehet részt, aki most szerda és péntek között csatlakozik hozzánk, a Bajnokok Ligája Fan Clubhoz. Úgyhogy hajrá, tessék klikkelni a Csatlakozom gombra!

A szerencsés nyertes egyébként a lehető legexkluzívabb helyről nézheti végig a meccset, a VIP szektorból, ahol plazmatévé, élő zene, playstation, étel-ital és csapolt Heineken várja az előkelő, prominens vendégeket.

Kiss István üzente 14 éve

Egy 1 :0 ás sikerrejók vagyunk hajrá loki

Tovább

A négy évvel ezelőtti Bajnokok Ligája döntő egy sajnálatos esemény miatt is emlékezetes maradhatott a focidrukkerek körében. Két halálos áldozat, egy meglőtt és egy megkéselt szurkoló.

2005-ben Isztambulban rendezték a BL döntőt, pár napra a Fenerbahce bajnoki címét követő ünnepség után. A török fanatikusok ellepték az utcákat, nagy hangzavarral emlékeztek meg a bajnoki elsőségről.

network.hu

A botrány akkor tört ki, amikor összetalálkoztak egy másik csapat drukkereivel.

Tovább

Nem múlhat el úgy bajnokok ligája döntő, hogy ne jusson a bl fanatikusok eszébe a Manchester United - Bayern München ellen 1999-ben aratott óriási győzelme. Ha csak az eredményre pillantunk (2-1) nem tűnhet felejthetetlen meccsnek. De aki látta élőben, vagy akár csak a televízión keresztül, az biztos, hogy sokáig emlékezni fog a találkozóra.

Az első 90 percről talán annyit érdemes megjegyezni, hogy a Bayern korán előnyhöz jutott. Basler 6. percben szerzett góljában a dán kapus, Smeichel erősen benne volt.

Tovább

HPAdsJucwRzy

network.hu

A népszerű francia magazin, az Onze Mondial megszavaztatta olvasóit, akik Lionel Messit gondolták az idei év legjobbjának.

Lionel Messi ugye a BL-győztes Barca argentin csatára, őrá szavaztak legtöbben a tekintélyes lap olvasói közül. Ő kvázi triplázott is, ha a kiemelkedő teljesítményeit nézzük, ugyanis nem csak a Bajnokok Ligájában parádézott, de a katalánokkal megnyerte a spanyol bajnokságot, illetve a Király Kupát is.

Az alábbi remek videóban egy lelkes rajongó összegyűjtötte Messi legnagyobb alakításait az elmúlt évből, csemegézzetek:

Az Onze Mondial szokásos szavazásán nem először végzett barcelonai labdabűvész: korábban négy zseniális brazil, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho és Romario lett a szavazás aranyérmese, illetve a bolgár Sztoicskov büszkélkedhet még ezzel a címmel.

Vecsernyés Emőke üzente 14 éve

Szeretnék én is ilyen divatos lenni ! :)

Tovább

although websites we bacnlikk to below are considerably not related to ours, we feel they are actually worth a go through, so have a look

Elkaphatja a Loki a Liverpoolt

Nagy eredmény lenne a Lokitól az angol sztárcsapat, a Liverpool legyőzése. A vörösök bukdácsolnak a Premier League-ben, csak sajnos a Debrecennél is hullámvölgyről beszélnek.

network.hu

Természetesen nem a magyar csapat az esélyes a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó előtti meccsén, hiszen ne felejtsük el, hogy világviszonylatban is az elsők között tartják számon az angol sztárcsapatot, a DVSC pedig csak lelkesedéssel pótolhatja a két gárda közötti nagy tudásbeli különbséget.

Tovább

A Loki ellen készülő angolok nem bírtak a Birminghammel.

A Liverpool tegnap este 2-2-es döntetlent játszott a Birmingham ellen a Premier League 12. fordulójának záró mérkőzésén. A karmester Gerrardot az első félidőben pihentető 'Pool a szünetben még vesztésre állt. A debreceniek ellenfele később a csapatkapitány 11-esével egyenlített, azonban a hátralévő időben az eredmény nem változott. Ezzel a Liverpool jelenleg 7., a Birmingham 15. az angol élvonalban.

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Lehetséges eredmény a Liverpool nagyon gyengélkedik mostanában! Hajrá Loki! Jó lenne pontot is szerezni,bár igazi tétje már nincs! Csak mégis.........

szerint:Its hard to find good help I am constantnly sainyg that its difficult to procure quality help, but here is